gennaro logo new

2021. október 1.

hívóképSzeptember 24-én, pénteken, az Európai Diáksport napján, tanítás nélküli munkanap keretében egész iskolánk kirándulni ment, kicsik és nagyok egyaránt. Külön öröm volt számunkra, hogy túránkhoz több szülő is csatlakozott, így kicsit bepillanthattak a munkánkba, lehetőség nyílt a pedagógusokkal való ismerkedésre, beszélgetésre is. Úticélunk az Erzsébet kilátó volt.

Első pihenőnket az Anna-réti játszótéren töltöttük, edzettebb tanulóink tovább folytatták útjukat a kilátóhoz. Útközben felfedeztük az őszi természet szépségeit, a Normafáról és a kilátóból gyönyörű kilátás nyílt a városra. A hűvös idő ellenére a kirándulás jó hangulatban telt.

Jóleső fáradtsággal, feltöltődve tértünk vissza az iskolába.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech