„Aki lélegzik, képes táncolni"
A tánc gyógyító hatásának alkalmazása olyan idős, mint maga az emberiség. Az emberek életét a kezdetektől fogva kíséri a ritmus, a dallam, a zene és támogatja a tánc, a tánc rituálé, a táncdráma. A tánc lehetőséget ad érzelmeink, örömeink, bánataink kifejezésére.
Tánc 1Az egyik célom az órák során, hogy a fiataloknak lehetőséget, és biztonságos légkört teremtsek arra, hogy elvárás mentesen, szabadon táncolhassanak, improvizálhassanak. Itt nincsenek „ rossz" megoldások, minden mozdulat egyedi, az ő személyiségük egy megnyilvánulása. Szeretném ha a fiatalok a tánc szakkört olyan helynek, alkalomnak tekintenék, ahol elengedhetik magukat, ahol kísérletezhetnek mozgásukkal, táncukkal.
A tánc terápiás alkalmazásán túl, a szakkörön az aktuális, közelgő ünnepségen előadásra kerülő produkcióra készülünk. Hétről-hétre tanulva, gyakorolva az új koreográfiát, valamint nagy lelkesedéssel és izgalommal várva a majdani megmutatkoztatást.
Sok szeretettel várok mindenkit a tánc szakköre!

Szakkörvezető: Antalffy Zsuzsanna

Tánc 2   Tánc 3