gennaro logo new

2018. május 23.

tanösvény1Egy történet arról, hogyan tud a szándék, az érdeklődés és a lelkesedés kapcsolatokat teremteni és kitekintést adni a világra.
A Közép-Budai Tankerületi Központtól értesítést kaptunk egy rajz pályázatról, melyet a II. kerületi diákoknak a II. kerület természetvédelmi értékei és megőrzésük témakörben írt ki a Klébelsberg Kultúrkúria. Intézményünk vezetője levélben fordult a pályáztatókhoz, vajon részt vehetnének-e kirándulni és rajzolni szerető tanulóink a versenyen. A szervezők nagy örömmel fogadták jelentkezésünket a XII. kerületből is.

 

Így esett, hogy Németh Csaba Péter, Czimbalek Laura és Izsó Gergő rajza kiállításra került a Jane Godall Tanösvény átadó ünnepségén, 2018. május 18-án. Németh Csaba Péter különdíját Jane Godall személyesen adta át előadása után, melyben saját példájával arra ösztönözte hallgatóságát, hogy „vállalják személyes felelősségüket, és merjenek élni a változtatás lehetőségével".

Pletser Ágnes  
gyógypedagógus

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech