2021.12.03.

versmondoversenyNovember 24-én, a III. Kerületi Szent Miklós Általános Iskola hagyományaihoz híven idén is megrendezte a "Fővárosi Szavalóverseny a gyógypedagógiai intézmények diákjai számára" versenyt.

Ezúttal a versenyzők a járványügyi helyzetnek köszönhetően online vettek részt a rendezvényen. Készségfejlesztő iskolánkból Czimbalek Erzsébet Laura nevezett, aki Petőfi Sándor: Az álom című versével bronz fokozatot nyert. Gratulálunk a szép helyezésért! Szüleinek és osztályfőnökének, Latorcainé Vavrecky Máriának pedig köszönjük a lelkiismeretes felkészítést.

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech