gennaro logo new

2021.08.31

ammere emi muller evaA Közép-Budai Tankerületi Központ idén augusztus 26-án rendezte meg többek között a „Tankerület Kiváló Pedagógusa” díj ünnepélyes átadását, melyre a II. kerületi Móricz Zsigmond Gimnáziumban került sor. A díjakat Hajnissné Anda Éva, a Tankerület igazgatónője és Csapó Ildikó gazdasági vezető adta át.

Iskolánk leköszönő igazgató asszonyát, Ammerné Nagymihály Emíliát a „Tankerület Kiváló Pedagógusa” díjjal jutalmazták, mert 9 éven át a Gennero Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium intézményvezetője volt. Magas szintű gyógypedagógusi munkássága, a sajátos nevelési igényű gyermekek tehetséggondozása és tankönyvírói tevékenysége meghatározó szerepet játszott a Gennaro Iskola hírnevének megalapozásában.

Továbbá Müller Éva gyógypedagógus kollégánk szintén a „Tankerület Kiváló Pedagógusa” díjat vehette át, annak elismeréseként, hogy a sajátos nevelési igényű fiatalok nevelése, oktatása, fejlesztése területén lelkiismeretes munkát végez. Emberséges, magas színvonalú szakmai tevékenysége mindenki számára példaértékű.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak!

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech