2020. április 02.

autikepAz Autizmus Világnapja ma, április 2-án másképpen telik iskolánkban, mint az elmúlt években. 
Kedves Gyermekek! Most nem megyünk együtt az iskola kertjébe, hogy  kék madarakat, szíveket és pillangókat tűzzünk a tavaszi virágok közé. Nem nevetünk össze azon, hogy a Ragyogj kéken! felhívásra mindenki választott valamilyen kék ruhát magának.

 

 

 


Nem vagyunk együtt, de ez nem jelenti azt, hogy nem gondolunk Rátok! Nézzétek! Készítettünk Nektek egy kis meglepetést azokkal, akik itt vannak az iskolában, ezzel is jelezve, hogy Ti vagytok nekünk a legfontosabbak!
Nagyon hiányoztok, nagyon szeretünk Benneteket! Ha fizikailag nem is, de lélekben együtt vagyunk! Szörényi Levente gondolatai adjanak mindnyájunknak erőt és kitartást:  "Rólad mesél, szép égi fény, és a lelkünk összeér."

Vigyázzunk egymásra! Együtt sikerülhet!
 
Ammerné Nagymihály Emília
intézményvezető         

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech