gennaro logo new

2018. december 06.

mikulas 86Az idei év nagy jelentőségű eseményéhez érkeztünk el, hiszen ma végérvényesen kiderült, hogy ki volt jó gyerek az elmúlt időszakban. A jó gyermekeknek tudvalevőleg ezen a napon ajándékot hoz a Mikulás.

 

 

 


Tapasztalataink szerint a Mikulás egész éjjel a mi iskolánkban időzött, hiszen reggelre a szakiskolában – legnagyobb örömünkre – minden fiatalt édességcsomag várt az ablakba készítve. Mire a csomagok a helyükre kerültek elérkezett a reggel. Mikulás úgy döntött, ha már így alakult, akkor marad és az általános iskolásoknak személyesen osztja ki a csomagokat, néhány szóbeli intelem kíséretében. Egy csodaszép krampuszlány személyében segítője is akadt, de szerencsére csak a csomagok kiosztásában volt feladata, mert nálunk minden gyermek jó. /Ebben én biztos voltam, de jobb, ha a Mikulás is így látja./

mikulas 118


Hálásan köszönjük a szigetszentmiklósi Kiss család nagylelkű adományát, amely lehetővé tette, hogy a hozzánk járó gyermekek ebben az évben is megőrizték hitüket a Mikulásban.

A cím Donászy Magda: Télapó ünnep című versének első két sora

Ammerné Nagymihály Emília
intézményvezető        

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech