gennaro logo new

2018. december 04.

szavaloversenyA Gyógypedagógiai Intézmények Fővárosi Szavalóversenyét évről évre a III. kerületi Szent Miklós Iskola rendezi meg, s minden évben indulnak diákjain ezen a jeles eseményen. Ebben az évben Koreny Arabella és Farkas Ottó képviselte iskolánkat, nagyon szép eredményt értek el versmondásukkal. Cser Katalin gondolata volt az idei szavalóverseny mottója: „A vers tükör, melybe ha belenézek (beleolvasok), meglátom önmagam."

Tanulóink versválasztása sokat mond személyiségükről, beállítódásukról. Koreny Arabella József Attila: Gyermekké tettél című versét, Farkas Ottó Aranyosi Ervin: Tanuld meg önmagad szeretni! című költeményét szavalta el. Mindketten arany fokozatot értek el, amelyhez szívből gratulálunk.