gennaro logo new

2018. április 03.

Auti 1A Húsvét hétfő ebben az évben egy napra esett az Autizmus Világnapjával. Így a tavaszi szünet előtt az általános iskolásaink nem csak a nyuszi várásra és a húsvét körüli teendőkre koncentráltak, hanem erre, a számukra szintén fontos, jeles napra is. Évről évre nemzetközi és hazai szinten is egyre több helyen tartanak figyelemfelkeltő, az autizmussal élőkre fókuszáló programokat, rendezvényeket.

 

 

Ezekhez csatlakoztunk mi is, amikor a gyerekek és a velük dolgozó felnőttek elkészítettek egy-egy kirakódarabot, sajátos egyedi technikával. Ezekkel díszítettük iskolánk bejáratának hatalmas üvegfelületeit, a nemzetközi trendeket követve a kék minden árnyalatában. Ezzel hívtuk fel a figyelmet az autizmussal élőkre és családjaikra.

Auti 4

A dekoráció elkészítése után közös fotózást tartottunk, ami ennyi sajátos nevelési igényű gyermek mellett nem volt egyszerű feladat...

Haász Zsuzsa
pedagógus 

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech