2018. március 09.

kimittud2018. március 5-én hat szakiskolai és három általános iskolai tanulóval vettünk részt a Fővárosi és Pest megyei KI MIT TUD? vetélkedőjén vers, ének, zene és rajz kategóriában. A rendezvénynek a Józsefvárosi EGYMI és Általános Iskola adott otthont. Rendkívül szoros küzdelem után, a zsűri eredményt hirdetett.

 

 

 

 

Tanulóink eredményei:
Vers kategóriában második helyezést ért el Németh Csaba Péter.
Ének, zene kategóriában második helyezésben részesült Czimbalek Laura és Paál Zalán. Első helyezett lett Sey-Pacor Gyopárka, aki ezzel az eredménnyel lehetőséget kapott, hogy iskolánkat Kiskőrösön, az országos Ki Mit Tud? vetélkedőn képviselje.
Rajz kategóriában első helyezést ért el Czimbalek Laura és Varga Liliana, harmadik helyezést ért el Izsó Gergely és Czimbalek Laura a közönségdíjat pedig Izsó Gergely és Czimbalek Laura érdemelte ki.

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech