2017. június 28.

20170620 022443Két végzős szakképző osztályunk tanulói tettek tanúbizonyságot elméleti és gyakorlati tudásukról az elmúlt héten.
A szakmai vizsga során a Háztartástan szak tanulói konyha, kert,mosás –vasalás-varrás és takarítás témakörből húztak egy-egy elméleti tételt. A szóbeli feleleteket követően a gyakorlati vizsga során vegetáriánus és parti szendvicset készítettek az előkészített alapanyagokból.


A Szövött-tárgy készítő szakon is elméleti vizsgával kezdődött a szakmai vizsga napja. Tíz elméleti tétel közül húztak egyet a fiatalok. A felelet után bemutatták az általuk készített vizsgadarabot, amely lehetett szőnyeg, tarisznya, vagy bábú, a tanulók választása szerint. A vizsga során is alkalmazkodunk a fiatalok sajátos nevelési igényéhez, így most is volt olyan növendékünk, aki írásban vizsgázott.
Minden vizsgázott tanulónknak gratulálunk az elért szép eredményekhez.

 

A fényképeket a résztvevők készítették.

 

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech