LOGÓ2017. július 05. - igazgatôhelyettes
2017. július 19. - igazgató
2017. augusztus 02. - igazgató
2017. augusztus 16. - igazgatóhelyettes

Az ügyeleti napokon 9-13 óráig tart az ūgyintézés.
Minden kedves honlap olvasónak feltöltődésben gazdag nyári időtöltėst kívánunk!

2017. június 28.

20170620 022443Két végzős szakképző osztályunk tanulói tettek tanúbizonyságot elméleti és gyakorlati tudásukról az elmúlt héten.
A szakmai vizsga során a Háztartástan szak tanulói konyha, kert,mosás –vasalás-varrás és takarítás témakörből húztak egy-egy elméleti tételt. A szóbeli feleleteket követően a gyakorlati vizsga során vegetáriánus és parti szendvicset készítettek az előkészített alapanyagokból.

2017. június 27.

mandokinoemiA Magyar Gyógypedagógusok Egyesületének Kaposváron megrendezésre kerülő XLV. Országos Szakmai Konferenciáján Mándoki Noémi munkaközösség vezető az Autizmus Szakosztály szakmai napján tart előadást IKT eszközök a kommunikáció szolgálatában: két év használat tapasztalatai egy szegregált autista osztályban címmel.
Az alábbiakban az előadás absztraktja olvasható.

2017. június 26.

evzaro 2017 web649Az idei tanévzáró nagyon vidám hangulatban telt. Részben azért, mert az utolsó tanítási napot követően a nyári tábor élménydús programjai felhőtlen szórakozásban részesítették a gyermekeket, fiatalokat, részben azért, mert a végzős szakképző osztályok sikeresen levizsgáztak. Ezen a napon gondtalanul lehetett várni a tanév lezárásának hivatalos bejelentését.

2017. június 15.

ballagas 2017 006Hagyományainkhoz híven ma, az utolsó tanítási napon ballagott el két végzős szakképzési osztályunk. A virágokkal díszített iskola osztályait végig járva bizony egy-egy könnycsepp is kicsordult a ballagók és a pedagógusok szeméből.

2017. június 08.

eselyÍgy látta Fesztiválunkat, amely a gyógypedagógusok és az intézmények összefogásának eredményeképpen 43 éve létezik, az MTV Esély című műsora.

2017. június 07.

sport468Már hagyománynak számít intézményünk életében, hogy a tavaszi időszakban sportnapot tartunk a „Kihívás napja" alkalmából.
Idén első alkalommal neveztünk a Magyar Szabadidősport Szövetség által meghirdetett Kihívás Napja sporteseményre, melynek célja az iskolák tanulói figyelmének felhívása a sportra, a közösségi játékokra, az egészséges életmódra, kedvteremtés a rendszeres sportoláshoz.

2017. május 06.

4bb354 627fcde991604edda18b2469b645bd37avagy személyes gondolatok az un. Taigetosz törvénnyel kapcsolatban

Ennek a Babits idézetnek a gondolatisága többször felmerült életem során olyan helyzetekben, amikor úgy éreztem, hogy ki kell állnom valaki, vagy valami mellett. Főleg a hivatásomul választott gyermekcsoport boldogulása, fejlesztése, ellátása ügyében teszem, tettem meg többször. Úgy érzem, most sem mehetek el szó nélkül az események mellett.

2017. május 19.

hegyvidek program160Gyógypedagógiai Intézmények Kulturális Fesztiválja kiállta az idő próbáját, hiszen 43 évvel ezelőtt, 1974-ben rendezték meg először néhány gyermek részvételével. Most, ezen a gyönyörű tavaszi napon 33 intézmény 650 tanulója, 284 kísérővel volt a vendégünk. Öt művészeti ágban (zene - énekkar, vers- és prózamondás, mesejáték, báb, tánc) 173 produkciót tekinthettünk meg, minden résztvevő nagy gyönyörűségére.

2017. május 03.

hegyvidek program1602016-ban a mi iskolánk nyerte a Hegyvidéki Önkormányzat és a MOL Multipont program pályázatát, amelynek során kétmillió forint támogatást kaptunk tanulóink fejlesztő eszközökkel történő ellátására. Pokorni Zoltán polgármester úr és Szollár Domokos a MOL kommunikációs igazgatója jelenlétében az adományozásra ma került sor.