Pedagógiai rehablitációA tantárgyi rehabilitáció során a tanulók tananyagban történő elmaradásainak pótlása mellett az adott tantárgy tanulásához szükséges képességek, készségek, kompetenciák fejlesztése folyik egyéni fejlesztési terv alapján. 
Az egyéni foglalkozásokon olyan feladatokat kapnak a gyermekek, amelyeket a tanár segítségével meg tudnak oldani. Az egyéni foglalkozás tapasztalatainak elemzése alapján kerül meghatározásra a további foglalkozások anyaga. A foglalkozáshoz olyan specifikus feladatlapokat, eszközöket, könyveket használnak a pedagógusok, amelyek az adott növendék tanulási problémáinak megfelelő.

Pedagógiai rehablitáció 1 Pedagógiai rehablitáció 2

Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech