web

A 2019. rendelkező évtől a Hegyhát Alapítvány szja 1%-os felajánlásra jogosult.

Alapítványunk célja az intézményben tanuló növendékek szabadidős, kulturális és sporttevékenységének támogatása. Táborozások, szabadidős rendezvények, kirándulások szervezésével és lebonyolításával, fejlesztő és szemléltető eszközök beszerzésével igyekszünk segítséget nyújtani intézményünk pedagógiai célkitűzéseinek megvalósításához.

Kiemelt feladatunknak tartjuk a sérült fiatalok minél szélesebb körű társadalmi beilleszkedésének, önállósodásának segítését. A fiatalok nevelésével, képzésével, a családok szociális, mentálhigiénés és érdekvédelmi megsegítésével összefüggő feladatok támogatását is igyekszünk segíteni.

Hegyhát Alapítvány a sérült gyermekekért
Adószám: 18788028-1-43
(szja 1% felajánlása)

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) 2019. január 1-jén tette közzé az internetes honlapján a 2019. rendelkező évtől szja 1%-os felajánlásra jogosultak adószámát, nevét, székhelyét.

Személyes adományaikkal is támogathatják intézményünket.

A Hegyhát Alapítvány számlaszáma: 11712004-21341883
A megjegyzés rovatba kérjük, írják be: adomány
A támogatás lehetséges módja lehet havi rendszerességű összegek, vagy egyszeri összeg átutalása.

Támogatásukat tisztelettel megköszönve:

Pletser Ágnes